نمایشگاه کاریکاتور «چهره های ماندگار»

نوشته شده توسط jamal

 

نمایشگاه «چهره های ماندگار» در ساعت 17 روز پنجشنبه 12 مهر در گالری نقشخانه حوزه هنری (مجتمع سوره) واقع در خیابان آمادگاه افتتاح شده و تا 17 مهر ادامه خواهد داشت.

پیام پورفلاح مدیر خانه کاریکاتور اصفهان در خصوص این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با موضوع چهره های ماندگار جهان است و شامل 40 اثر در ابعاد A3 است که اغلب از سال 95 تا کنون اجرا شده اند، این آثار با تکنیک هاشور و بوسیله راپید اجرا شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه همانطور که از خود عنوان هم پیداست، تمرکز بر روی چهره ی بزرگان سینما، مشاهیر ادبیات، موسیقی و فلسفه ایران و جهان است به پاس زحمات آن بزرگواران و ادای دینی هر چند کوچک به این اسطوره ها.

گفتنی است، حمیدرضا حیدری صفت متولد 10 بهمن 1377 می باشد و کار حرفه ای خود را در سال 1391(با طراحی چهره و از1392 کاریکاتور چهره) شروع نمود. وی از شهریورماه 1393، با مجله خط خطی، اصفهان نیمروز، روزنامه اصفهان امروز و ضمیمه طنز نیش خط(روزنامه قانون) همکاری داشته است.

از جوایز این هنرمند می توان به نفر برگزیده در بخش چهره هفتمین نمایشگاه سالانه خانه کاریکاتور اصفهان، کسب رتبه نخست در استان اصفهان، کسب رتبه اول ناحیه 3 اصفهان اشاره کرد. شرکت در نمایشگاه های گروهی خانه کاریکاتور اصفهان، راهیابی به نمایشگاه بین المللی پیراسیکابا و برپایی نمایشگاه انفرادی در سال 1395و برپایی دومین نمایشگاه انفرادی 1396  را در کارنامه این کاریکاتوریست می توان دید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی