نمایشگاه "خویشتنِ خویش را کنیم آباد"

نوشته شده توسط jamal

خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان با همکاری موسسه سلامت روان طوبی و سازمان بهزیستی اصفهان نمایشگاه آثار کاریکاتور، گرافیک، تصویرسازی و طنز «خویشتنِ خویش را کنیم آباد» در گالری خانه هنرمندان اصفهان برگزار کرد.
 
این نمایشگاه محصول محتوای یک دوره ی برگزاری کارگاه آموزشی با حضور دکتر نمازی و دکترسلطان الکتابی و هنرمندان خانه کاریکاتور اصفهان است.

پیام پورفلاح مدیر خانه کاریکاتور اصفهان در خصوص برگزاری این کارگاه گفت: در طول برگزاری این کارگاه‌ها هنرمندان علاوه بر دریافت محتوای آموزشی به خلق آثار هنری پرداختند.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره ارتقا رشد شخصیتی، آشنایی عمیق تر با موضوع خویشتن و ارزشمندی درونی هنرمند، خودآگاهی و از طرفی خلق آثار هنری با این موضوعات به منظور تاثیرگذاری اجتماعی بوده است.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه شامل ۳۳ اثر کاریکاتور، گرافیک، تصویرسازی و طنز بوده و ابعاد آثار و تکنیک آن‌ها آزاد است.

پورفلاح خاطرنشان کرد:

در این نمایشگاه هنرمندانی چون افروز رجایی، امیرمالک صالحی، پیام پورفلاح، جمال الدین اعتباریان، ریحانه کریمیان، سجاد حمزه، سعید شعبانی، سمانه محمودی، عالیه مظاهری، فریبا زمانی، محمد پوررشیدی، محمدعلی خوشکام، منصوره دهقانی، مهسا ملک زاده، ندا زمانی، نسیم صلاحی، نگین نقیه آثار خود را ارائه داده اند.

آیین گشایش این نمایشگاه روز شنبه ۱۸ خردادماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۷ تا ۲۰ در گالری خانه هنرمندان (اصفهان، چهارراه آبشار، پارک ایثارگران) برگزار می شود و این نمایشگاه تا ۳۱ خردادماه، هر روز بجز روزهای تعطیل، صبح و عصر جهت بازدید عموم دایر می باشد.

لازم به ذکر است نشست‌ها و دورهمی‌هایی با حضور هنرمندان و متخصصان مباحث انسان‌شناسی و روانشناسی به عنوان ویژه‌برنامه‌های جنبی این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی