پنجمین نمایشگاه کارتون و کاریکاتورهای مطبوعاتی اعضای خانه کاریکاتور اصفهان

نوشته شده توسط jamal

Poster-Esfahan-Editorial-Cartoon-exh-96

پنجمین نمایشگاه کارتون و کاریکاتورهای مطبوعاتی اعضا خانه کاریکاتور اصفهان برگزار می شود

خانه کاریکاتور اصفهان همزمان با برپایی نمایشگاه مطبوعات تهران، اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار کارتون و کاریکاتور مطبوعاتی هنرمندان اصفهان می نماید.
این نمایشگاه شامل ۴۸ اثر از ۲۶ نفر از هنرمندان کارتونیست و کاریکاتوریست و مجموعه‌ای از بهترین آثار مطبوعاتی اعضای خانه کاریکاتور اصفهان است که درپی فراخوانی که شهریورماه توسط این خانه منتشر شد، از آثار چاپ شده در ماهنامه های اصفهان نیمروز و خط خطی و روزنامه‌های اصفهان امروز، قانون، همشهری، بی قانون، نیشخط و... در بازه زمانی فروردین ۹۵ تا فروردین۹۶ جمع آوری شده است.

این آثار در قالب مطبوعاتی براساس رویدادهای خبری در سه بخش کارتون(موضوعی)، کاریکاتور(چهره) و کمیک استریپ و در تکنیک های آزاد از جمله دیجیتال، آبرنگ، قلم و مرکب و... خلق شده‌است.

این مجموعه توسط شورای کارشناسی خانه کاریکاتور اصفهان از مجموع نزدیک به ۱۵۰ اثر رسیده، انتخاب شده است.
نمایشگاه فوق در ساعت ۱۷ روز دو شنبه ۸ آبان ماه ۹۶ در گالری نقش‌خانه افتتاح می‌شود و تا روز ۲۳ آبان ماه جهت بازدید عموم دایرخواهد بود.

در این نمایشگاه آثاری از: هانیه اخوت، علی اسدی، جمال الدین اعتباریان، حامد بذرافکن، پیام پورفلاح، مجتبی حیدر پناه، حمیدرضا حیدری صفت، امیررضا خوردآزاد، محمد علی خوشکام، منصوره دهقانی، محمد علی رجبی، احمد رفیعی وردنجانی، ناهید زمانی، سعید جانقربان، وحید شریفی، سعید شعبانی، امیر مالک صالحی، محمودرضا صنعتی، مسعود ضیایی زردخشویی، مسعود ماهینی، عالیه مظاهری، آیت نادری، مطهره ناسخیان، نگین نقیه، مهناز یزدانی به نمایش درآمده است. همچنین در این مجموعه آثاری از استاد احمد عربانی نیز حضور دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی